Kartvizit
Toplu üretim kartvizitler, yüksek adetli baskılar için geliştirilmiş bir kartvizit türüdür.  Belirli yüksek miktardaki siparişler bir araya getirilir ve hepsi aynı anda bakıya verilir. Böylece düşük maliyetle, kaliteli baskılı ürünler elde edilir.  Canlı renk ve fotoğraf ağırlıklı olarak basılan bu kartvizit çeşitlerinde, mat veya parlak selefon kullanılmaktadır. Kuşe ve Amerikan Bristol kartona basılan bü tür kartvizitler, fotoğraf ve canlı renkler için idealdir.     Genellikle,        84x52 mm. ölçülerinde baskıya sunulan bu kartvizitlerde, fotoğraf yoğunlukta olduğundan tek yön baskılı olarak 250 gr. Amerikan Bristol kartona basılmakta ve üzeri parlak selefonla kablanmaktadır. Eğer kartvizitlerde az fotoğraf, logo  ve  bilgi yer alacaksa, çift yönlü olarak 350 gr. kuşe kağıda basılmakta  ve üzeri mat selefonla kablanmaktadır.    Parlak ve mat selefonlu kartvizitler aynı fiyatlarla piyesaya sunulmaktadır. 
Fantazi Kartvizit
Fotoğrafsız, logo ve bilgilerden oluşan kartvizitler için idealdir.  Bu kartvizit türlerinde selefon kullanılmazken, fan- tazi tuala desenli kartonlar tercih edilmek- tedir. 280 gr fantazi tuala desenli karton, ideal baskı ürünüdür.   Kartvizit ebadı ise,  84x52 mm.dir.
Kısmi Laklı Kartvizit
Kartvizitlerde,  logo ve bilgilerin daha dikkat çekici olarak görüntülenmesi istendiğinde,  kullanılan bir kartvizit türü-  dür. Kartvizit laklı, mat selefonlu,  350 gr. kuşe kağıda 84x52 mm.  ebadında, tek veya çift yüz trigromi  baskı ya- pılmaktadır.
Gümüş / Altın Yaldız Mat Selefonlu Kartvizit
Gümüş veya altın yaldızlı bu kartvizitler, 350 gr. Mat Kuşe kağıda tek yönlü olarak basılmaktadır.  Gösterişli kartvi- zitlerin vazgeçilmezi yaldız, tek yüze uygulanmaktadır. 84x52 mm. ebadında trigromi baskı yapılan kartvizitler, mat selefonla kablanmaktadır.
Acil Kartvizit
Acil işleriniz için, çok kısa sürede hazırlanan bir kartvizit çeşididir. 300 gr. mat kuşe kağıda ve 280 gr. tuala kartona  basılan bu kartvizitler, 84x52 mm. eba- dında üretilmektedir.     Mat kuşe kağıda basılan kartvizitlere, aynı zamanda mat selefon uygulanabilmektedir.   Bu kartvizitler genellikle tek yön baskılı olarak tercih edilmekle birlikte, çift yönlü olarakta basılabilmektedir.
Mat veya Parlak Selefonlu Ekonomik Kartvizit:
Trabzon Cad. No:106      Yomra / TRABZON                                                               Her  Hakkı Saklıdır © Tayfun Reklamcılık 2019
wwww.tayfunreklamcilik.com                                                      Te l.: (0462) 341 21 90
Kartvizit Kategorilerinin Tümünü Göster Kartvizit Kategorilerinin Tümünü Göster